ONLY HOT® to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają sporty śnieżne i jednocześnie cierpią na dyskomfort związany ze zmarzniętymi dłońmi, palcami u nóg lub innymi partiami ciała. Podgrzewacze to idealne rozwiązanie dla dzieci, z którymi chcemy spędzić dłuższy czas na śniegu, planujesz ferie lub wyjeżdżasz na lodowiec. ONLY HOT® sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały zejść ze śniegu a Żona już nigdy nie skojarzy narciarstwa czy snowboardingu z przykrym bólem odtajających palcy, stóp czy dłoni.


Podgrzewacze ONLY HOT® znalazły zastosowanie zarówno w amatorskim uprawianiu sportu, jak i w jego profesjonalnej odmianie. Z naszych produktów korzystają takie gwiazdy jak Viktoria Rebensburg czy Felix Neurether, skoczkowie narciarscy, saneczkarze – jednym słowa cała drużyna najsilniejszego związku narciarskiego na świecie – niemieckiego DSV. Opływowe stroje, bardzo twarde buty z minimalną ilością ociepliny, duże prędkości powodują, że długie treningi na śniegu czy lodzie narażają na szwank palce u stop czy dłoni. ONLY HOT® daje ciepło przez 6 – 8 godzin umożliwiając Ci przeprowadzenie treningu bez najmniejszych zakłóceń.


ONLY HOT® to także znakomite rozwiązanie podczas ekstremalnych wypraw górskich. Wkładki do butów czy rękawic są cienkie, naturalnie dopasowują się do ciała i nie przeszkadzają w długim podejściu skitourowym, trekkingu czy wspinaczce.